Aktualności

Obchody Święta Patrona Służby Zdrowia

Obchody Święta Patrona Służby Zdrowia

Wspomnienie św. Łukasza, patrona Służby Zdrowia jest dniem, w którym kierujemy podziękowania i życzenia do wszystkich pracowników sektora medycznego towarzyszącym ludziom w trudnych doświadczeniach choroby, cierpienia, lęku i osamotnienia.

18 października w dniu liturgicznego wspomnienia św. Łukasza odprawiona została Msza Św. w intencji pracowników Służby Zdrowia w Bazylice pw. Ducha Świętego w Przeworsku.

Pracownicy SP ZOZ w Przeworsku uczestniczyli w liturgii i upiększyli uroczystość swoim zaangażowaniem.

Pragniemy złożyć wyrazy uznania oraz podziękowania za trudną codzienną pracę dla wszystkich pracowników SP ZOZ w Przeworsku – lekarzy, pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, diagnostów laboratoryjnych, rehabilitantów, terapeutów, psychologów, logopedów, pracowników administracji oraz wszystkich nie wymienionych, którzy służą pomocą w każdym miejscu
i w każdym czasie.

Dziękujemy za profesjonalizm w działaniu, czas poświęcony choremu, życzliwą rozmowę czy też najzwyklejsze okazanie szacunku i cierpliwości.

Wszystkim pracownikom życzymy aby nie zabrakło sił, cierpliwości i uśmiechu w codziennej pracy oraz wszelkiej satysfakcji w życiu osobistym.

Zmiana wielkości tekstu
Zmień kontrast