Aktualności

Oferta pracy – księgowa

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku

Zatrudni pracownika na stanowisku

KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Przeworsk

Wymiar czasu pracy-pełny etat

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie ewidencji wartościowej magazynu oraz sporządzanie zużyć materiałów z podziałem na ośrodki kosztów
  • Uzgadnianie kartotek wartościowych z magazynami oraz zestawienie obrotów i sald
  • Prowadzenie ksiąg inwentarzowych środków trwałych
  • Sporządzanie PK w zakresie amortyzacji i ruchu środków trwałych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz odpisów umorzonych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych w budowie
  • Ewidencjonowanie pozabilansowe środków trwałych postawionych w stan likwidacji
  • Pozabilansowa ewidencja obcych środków trwałych użytkowanych na podstawie umów najmu, dzierżawy
  • Ewidencjonowanie przychodów przyszłych okresów w zakresie otrzymanych dotacji i programów ministerialnych
  • Ewidencja zwiększeń i zmniejszeń funduszu założycielskiego i funduszu zakładu
  • Sprawdzanie faktur dotyczących zakupu pod względem rachunkowym oraz ich dekretowanie
  • Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z posiadanymi kompetencjami i standardami funkcjonującymi w zakładzie

Wymagania:,

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe o profilu ekonomicznym lub finanse i rachunkowość
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz bilansowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz Excel
  • Praktyczna znajomość programów księgowych
  • Posiadanie zdolności analitycznych i formułowania wniosków
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, odpowiedzialność i terminowość

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat,
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia zawodowego.

CV wraz z listem motywacyjnym należy składać w dziale Służb Pracowniczych i Płac lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres asopel@spzoz-przeworsk.pl

w terminie do 27-05-2020r.

SPZOZ w Przeworsku zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Zmiana wielkości tekstu
Zmień kontrast