Aktualności

Oferta pracy – asystent/ka dyrektora

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku

Zatrudni pracownika na stanowisku

ASYSTENT/KA DYREKTORA

Miejsce pracy: Przeworsk

Wymiar czasu pracy-pełny etat

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu,
  • Wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych,
  • Zarządzanie korespondencją i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji i informacji,
  • Redagowanie pism, przygotowywanie analiz i prezentacji, zarządzanie kalendarzami spotkań,
  • Merytoryczny nadzór nad stroną internetową SPZOZ Przeworsk.

Wymagania:

  • Potwierdzone doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie: licencjat lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • Doświadczenie w redagowaniu pism oraz doświadczenie w obsłudze strony internetowej,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Kreatywność i otwartości na wyzwania,
  • Otwartość, samodzielność i proaktywność w działaniu,
  • Umiejętność zarządzania przepływem informacji,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, terminowość, samodzielność,
  • Umiejętność efektywnej pracy na samodzielnym stanowisku ale również współpracy z innymi,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat,
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia zawodowego.

CV wraz z listem motywacyjnym należy składać w dziale Służb Pracowniczych i Płac lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kadry@spzoz-przeworsk.pl w terminie do 15-07-2019r.

SPZOZ w Przeworsku zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Zmiana wielkości tekstu
Zmień kontrast