Aktualności

INFORMACJA – obostrzenia w szpitalu

INFORMACJA – obostrzenia w szpitalu
W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku  przypomina o trwających obostrzeniach i zwraca się z prośba o przestrzeganie zasad:
  1.  Przypominamy o obowiązku noszenia prawidłowo założonej maski osłaniającej nos i usta oraz o dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu społecznego.
  2.  Obowiązuje zakaz odwiedzin w oddziałach szpitalnych.
  3.  Niezbędne rzeczy dla pacjentów zarówno w trakcie pobytu jak i do wypisu należy pozostawić spakowane i podpisane do wyznaczonego pojemnika przy wejściu głównym do szpitala. Rzeczy będą przekazywane na oddziały o godz. 9:00 i 15:00
  4.  Istnieje możliwość telefonicznego informowania o fakcie hospitalizacji i o stanie zdrowia pacjentów osób, które są przedstawicielem ustawowym lub osobą upoważnioną przez pacjenta do uzyskania informacji o stanie jego zdrowia oraz udzielonych świadczeniach. Informacje o fakcie hospitalizacji oraz stanie zdrowia osób bliskich mogą Państwo uzyskać pod nr telefonu: 459 595 505 wybierając stosowny Oddział lub Izbę Przyjęć.
  5.  Poczekalnie naszych poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych pracują w ograniczonej dostępności. Oczekujących prosimy o zgłaszanie się na wizyty 10 min przed wyznaczonym terminem. W przypadku wątpliwości proszę kontaktować się telefonicznie na numer kontaktowy poradni lub swojego lekarza. Ograniczenia ilości oczekujących obowiązują również pacjentów zgłaszających się do Punktu Pobrań Laboratorium.
  6.  Zapraszamy pacjentów do korzystania z rejestracji telefonicznej i internetowej do lekarzy specjalistów SPZOZ w Przeworsku w ramach Podkarpackiego Systemu Informacji Medycznej.
 tel. 459 595 505
Dziękujemy za wyrozumiałość
Apelujemy o ostrożność
Zmiana wielkości tekstu
Zmień kontrast