Aktualności

Komunikat – Blok Operacyjny

Komunikat – Blok Operacyjny
Informujemy, iż w związku z brakami kadrowymi spowodowanymi kwarantanną części personelu (12 osób) wstrzymujemy  PLANOWE zabiegi na Bloku Operacyjnym oraz ograniczamy przyjęcia do oddziałów zabiegowych tj. chirurgii, urologii, ginekologii oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
 UWAGA!
 Zabiegi operacyjne oraz przyjęcia w trybie nagłym i pilnym są WYKONYWANE!
 Jednocześnie zwracamy uwagę, iż wszystkie ograniczenia jakie są wprowadzane nie wynikają ze złej woli, braku chęci lub zaniedbań ale są skutkiem zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i obowiązku przestrzegania przez Szpital wymogów sanitarnych i prawnych. Aktualnie w Powiecie Przeworskim ponad 1000 osób przebywa na kwarantannie, która obowiązuje również pracowników ochrony zdrowia.
 Pracujemy w ograniczonym składzie, w trudnych warunkach aby zapewnić Naszym Pacjentom ciągłość w dostępie do świadczonych usług medycznych mających na celu zabezpieczenie zdrowia i życia Naszym Pacjentom.
 W związku z rozprzestrzenianiem się zakażeń i odnotowywanym wzrostem zachorowań na COVID-19 ryzyko zawodowe pracowników ochrony zdrowia jest ogromne a warto pamiętać, że każdy nasz pracownik funkcjonuje jak każdy inny obywatel w społeczeństwie i również może ulec zakażeniu.
 Zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość i zapewniamy, że dokładamy starań aby jak najszybciej powrócić do normalnej działalności.
 Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad:
  •  dystans,
  •  dezynfekcja,
  •  maseczka.
Dbajmy o siebie i swoich bliskich.
Zmiana wielkości tekstu
Zmień kontrast