Informacja dotycząca szczepień ochronnych przeciwko COVID-19 dla pracowników sektora ochrony zdrowia

Informacja dotycząca szczepień ochronnych przeciwko COVID-19

dla pracowników sektora ochrony zdrowia

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku informuje, iż Minister Zdrowia w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, wytypował Nasz szpital jako punkt szczepień dla personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą (Szpital Węzłowy)

W związku z powyższym kierujemy prośbę do wszystkich podmiotów wykonujących działalność leczniczą oraz aptek z terenu powiatu przeworskiego o sporządzenie listy pracowników (wzór listy w załączeniu), którzy deklarują gotowość do nieodpłatnego zaszczepienia się przeciwko COVID-19.

Sprawę prosimy potraktować jako pilną.

Informację proszę przekazać do Sekretariatu SP ZOZ w Przeworsku, ul. Szpitalna 16
osobiście lub mailowo (zahasłowane): medycyna@spzoz-przeworsk.pl  oraz jednocześnie w formie papierowej w terminie do 28.12.2020r. do godz.10.00.

Kontakt do Koordynatora ds. szczepień: 16 649 15 52

W linku zamieszczonym poniżej znajduje się wzór listy pracowników do pobrania. Na podany adres mailowy prosimy przesłać zabezpieczony hasłem plik.

Załącznik_wzór_zaktualizowana_lista_pracowników