Aktualności

Eskulap 2015

Eskulap 2015

W Światowym Dniu Chorego 11.02.2016 r. został rozstrzygnięty Plebiscyt „ESKULAP” 2015”.

Podczas uroczystej Gali w Sali Kryształowej Hotelu Prezydenckiego w Rzeszowie już po raz XV zostały wręczone statuetki Eskulapa dla najlepszych lekarzy i placówek medycznych cieszących się największym uznaniem wśród pacjentów z województwa podkarpackiego.

W kategorii „Placówka Medyczna 2015” SP ZOZ w Przeworsku otrzymał wyróżnienie za „utworzenie jako pierwszy ze szpitali w regionie oddziału geriatrycznego oraz systematyczne dostosowywanie oferty udzielanych świadczeń do potrzeb lokalnej społeczności”

Jesteśmy dumni z tej prestiżowej nagrody tym bardziej, że Kategoria „Najlepsza Placówka Medyczna 2015” została przyznana po raz pierwszy naszej jednostce.

W uroczystej Gali udział wzięli: Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka, który osobiście złożył gratulacje na ręce Dyrektora SP ZOZ w Przeworsku mgr inż. Józefa Więcława oraz Zastępca Dyrektora ds. lecznictwa lek. Janusz Szynal  i Naczelna Pielęgniarka mgr Marzanna Pelc.

Dyrekcja Zakładu zgodnie podkreśla, że wyróżnienie jest zasługą wszystkich pracowników zatrudnionych w SPZOZ, personelu medycznego, technicznego oraz obsługi.

Zarządzanie tak wspaniałą załogą, gdzie wszyscy mają jeden wspólny cel „niesienie pomocy potrzebującym pacjentom” przynosi wielką satysfakcję.

 

 

 

Zmiana wielkości tekstu
Zmień kontrast