Informacja dla pacjentów korzystających z opieki lekarskiej i pielęgniarskiej w nocnej świątecznej opiece zdrowotnej w SPZOZ w Przeworsku

W trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentów wprowadziliśmy zmiany organizacyjne zgodne z wytycznymi Ministra Zdrowia tj.:

1. Świadczenia udzielane są głównie formie teleporady,

numery telefonów:

16 649 15 18
795 122 591

Podczas teleporady pierwszym krokiem jest zebranie informacji celem wypełnienia ankiety wstępnej kwalifikacji, następnie zostaje udzielona porada zgodnie ze wskazaniami medycznymi.

2. W przypadku osobistego zgłoszenia się pacjenta:

• Wejdź do przedsionka poczekalni, naciśnij dzwonek domofonu przed przeszklonymi drzwiami do poczekalni i zaczekaj na podejście pielęgniarki
  • Pielęgniarka przeprowadzi wywiad kliniczny oraz epidemiologiczny (Ankieta wstępnej kwalifikacji) i poinformuje Cię o dalszym postępowaniu tj.:
    • Wywiad ujemny a osobiste badanie lekarskie jest niezbędne, zostanie wykonane w gabinecie. Jeśli osobiste badanie lekarskie nie jest niezbędne, zostaniesz poinformowany o możliwości skorzystania  z teleporady lub otrzymasz poradę bez wchodzenia do gabinetu.
    • Wywiad dodatni, zostaniesz poinformowany o możliwości skorzystania z porady lekarskiej w oddziale zakaźnym w Jarosławiu pod nr tel. 16 624 51 42 oraz o niezbędnej konieczności poinformowania Powiatowego Inspektora Sanitarnego pod nr. tel. 501 417 415

Wszelkie niezbędne informacje na temat funkcjonowania Izby Przyjęć naszego szpitala, poradni specjalistycznych oraz lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej znajdziesz na stronie internetowej szpitala: www.spzoz-przeworsk.pl oraz uzyskasz w Punkcie Obsługi Pacjenta pod numerami tel. 16 649 15 88 , 16 649 15 45, 16 649 16 95.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, liczymy na Państwa wyrozumiałość !

Dyrekcja Szpitala w Przeworsku